Hurtownia kurtek damskich MODAZEN

Kurtka damska to podstawowy element stroju, z którego każda kobieta i tym samym Twoja Klientka chce stworzyć szykowny i wygodny outfit. Kurtki dostępne w naszej hurtowni są odpowiedzią na oczekiwania każdej kobiety, niezależnie od wieku czy rozmiaru. Hurtownia MODAZEN w swoim asortymencie posiada szeroki wybór okryć wierzchnich.

Nasze kurtki damskie możemy podzielić ze względu na porę roku na:

  • letnie
  • przejściowe
  • zimowe

Hurtownia MODAZEN - oferta dla Klientów biznesowych.
Nasze kurtki damskie możemy wyróżnić także ze względu na materiał czy design, ponieważ w ofercie naszej hurtowi znajdują się między innymi:
  • kurtki jeansowe
 
Jest to rodzaj okrycia wierzchniego, który możemy wykorzystać wiosną, latem, jak i jesienią, więc jest bardzo uniwersalne. Zestawione z prostym strojem będzie wyglądało tak samo świetnie jak w zestawieniu z sukienką.
  • kurtki zimowe
Kurtki zimowe, czyli tak jak w przypadku oferty naszej hurtowni MODAZEN będą to kurtki pikowane, a także ciepłe kożuchy w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu jesień i zima na naszych ulicach nie będzie nudna! Naszymi wyjątkowymi wzorami damskich okryć wierzchnich urozmaicamy inne części garderoby.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.